Biz Kimiz?

"Sektörle aynı dili konuşan dinamik bir takımız."

2003 yılından bu yana Türkiye’nin ve dünyanın en önemli lüks mücevher markalarının mutfağında pişmiş, stok yönetimi, üretim yönetimi, satın alma ve satış yönetimi, mağazacılık ve iş geliştirme departmanlarında görev almış tecrübeli bir ekibiz. Her alanında keyifli ve yine her alanında birçok önemli ince detaya sahip olan bu sektörde, yapılabilecek nerdeyse tüm hataları ve karşılaşılabilecek tüm ihtiyaçları tecrübe etme şansını yakalamış, SEKTÖRLE AYNI DİLİ KONUŞAN dinamik bir takımız.

Özellikle lüks ve mücevher dünyasının yönetiminde rastlanılan sektöre has gereksinimleri karşılayabilecek bir yazılımın eksikliğini gidermek hem de pandemi süreci ile önemi katbekat artan teknolojik gelişmeleri sektöre uyarlayabilmek için 20 yılı aşkın bu tecrübemizi Risqout yazılımında topladık. 

Bugün birçok mücevher markasının faydalandığı ve kullanım ağı hızla büyüyen Risqout, kullanıcı dostu ve kapsamlı bir uygulama olmanın ötesinde, şirket içi eğitimler, raporlama ve danışmanlık hizmeti sağlayarak maksimum fayda üretmeyi hedeflemiş bir çözüm ortağıdır.

Biz Kimiz?
Vizyonumuz
Firmalara en güvenilir, en yenilikçi ve en kullanıcı dostu yazılım hizmetini sağlayarak öncü bir marka yaratmak.
Misyonumuz
Yıllardır hizmet verdiğimiz sektörde firmaların dijitalleşmesine ve tüm departmanların hataları minimuma indirip potansiyelini ve iş hızını maksimuma çıkartmasına yardımcı olmak.