Risqout

"Risqout, mücevher dünyasına teknoloji ile dokunan bir çözüm sunuyor"

RİSQOUT NEDİR? SİZE FAYDASI NE?

Risqout, bilgisayar, tablet ve cep telefonu üzerinden kolay bir şekilde kullanabileceğiniz bir veri tabanı uygulamasıdır. Firmaların en iyi performans için temel iş süreçlerinin otomatikleşmesine ve aktif yönetilmesine destek olur. Firma genelinde tüm operasyonları kolaylaştırarak iş süreçleri arasındaki veri akışını düzenler.

Diğer uygulamalardan farkı, spesifik olarak mücevher sektöründeki tüm departmanlarının iş akışına ve ihtiyaçlarına odaklanmış, çalışanların daha verimli, hızlı ve hatasız çalışmasına yardımcı olmayı hedeflemiş bir programdır.

Bilgisayar, tablet ve cep telefonu üzerinden ulaşım sağlayarak, marka faaliyetlerinizin tüm temel iş süreçlerini takip edebileceğiniz, kayıt altına alabileceğiniz, analiz ve raporlamasını yapabileceğiniz, satış ve stok takibi, CRM, üretim ve tedarik süreci yönetimi, IK, finans ve muhasebe hareketleri gibi işlemlerin yanı sıra ihtiyaçlarınız ya da istekleriniz doğrultusunda geliştirmeler yapabileceğiniz, kullanıcı dostu bir yazılımdır.

Risqout

User Friendly

Kullanıcı dostu tasarımımız ile işlevleri hızlıca keşfedebilir, istediğiniz sonuca daha hızlı ulaşabilirsiniz. Programın kullanımı her yaş grubundaki insanlara hitap eder. Basit arayüzü ile hataları en aza indirir ve daha sorunsuz bir deneyim sunar. Kullanıcıların ürün ihtiyaçlarına ve beklentilerine odaklanarak tasarlanmış hizmetler, başarıya giden yolda önemli bir adımdır.

Sektöre Özel

Mücevher sektörüne özel yazılım çözümleri, envanter takibi, ön muhasebe (borç alacak takibi, masraflar vb.), sipariş yönetimi ve üretim süreçlerini optimize etmede yardımcı olur.

Mobilite

Mobilite ekseninde tasarladığımız yenilikçi otomasyon sistemimizi kullanarak, her an ve istediğiniz her yerden işlerinizi yapabilir ve vakit kazanabilirsiniz. Kesintisiz iletişim sağlayarak tüm süreçlerinizi daha hızlı ve pratik bir şekilde yönetebilirsiniz.

Deneyim

Türkiye’nin ve dünyanın en önemli lüks mücevher markalarının mutfağında pişmiş, sektörde yapılabilecek nerdeyse tüm hataları ve karşılaşılabilecek tüm ihtiyaçları tecrübe etme şansını yakalamış deneyimli bir ekibiz. Özellikle lüks ve mücevher dünyasının yönetiminde rastlanılan sektöre has gereksinimleri karşılayabilecek bir yazılımın eksikliğini gidermek hem de teknolojik gelişmeleri sektöre uyarlayabilmek için 20 yılı aşkın bu tecrübemizi Risqout yazılımında bir araya getirdik.

All In One

Mücevher üretiminin adımları, stok takibi ve envanter optimizasyonları ile talep tahminlerine yönelik uygulamalar, işletme finansları, bütçeleme, maliyet kontrolü, yönetim stratejileri, müşteri ilişkilerini geliştirmek ve sadakati artırmak gibi adımlarla bütün ihtiyaçların bir arada verildiği bir hizmet.

Dijital Asistan

Bugün pek çok mücevher markasının halihazırda faydalandığı ve kullanım ağı hızla genişleyen Risqout yazılımı, önemli raporlara her gün belirli saatlerde ulaşmanızı sağlıyor. İkinci bir kişiye ihtiyaç duymadan rapor incelemesine doğrudan erişim sağlayan kullanıcı dostu ve kapsamlı bir uygulamadır.
Risqout'u çalışırken görmek ister misiniz?

Risqout'u çalışırken görmek ister misiniz?

Diğer uygulamalardan farkı, spesifik olarak mücevher sektöründeki tüm departmanlarının iş akışına ve ihtiyaçlarına odaklanmış, çalışanların daha verimli, hızlı ve hatasız çalışmasına yardımcı olmayı hedeflemiş bir programdır.